Kerr Restoratives logo

Estetyczne rekonstrukcje

PROCEDURA BEZPOŚREDNIA

Wypełnienia estetyczne

Innowacyjne, nanohybrydowe kompozyty, nowa generacja systemów adhezyjnych, materiały o doskonałych właściwościach fizycznych… to zalety, dające niespotykany poziom kontroli.

Masz technologię, masz talent.
Potrzebujesz tylko odpowiednich rozwiązań.

Convinced ZAREZERWUJ DARMOWĄ DEMONSTRACJĘ

WSZYSTKIE PRODUKTY PRZEZNACZONE DO ODBUDOWY

Cleanic® bez fluoru

Cleanic jest jednoetapową pastą profilaktyczną zapewniającą doskonałe oczyszczenie i wypolerowanie powierzchni zębów i wypełnień.

why

DLACZEGO JEST IDEALNY DO WYPEŁNIEŃ ESTETYCZNYCH?

Tradycyjne systemy do oczyszczania zębów dla pełnej skuteczności wymagają zastosowania co najmniej dwóch past o różnym stopniu ścieralności. Prowadzi to często do pominięcia etapu polerowania, co skutkuje szybszym odkładaniem się płytki i powstawaniem przebarwień.

Cleanic jest unikalną, jednoetapową pastą profilaktyczną, która:

Cleanic Cleaning Polishing

Zapewnia jednoetapowe oczyszczanie i polerowanie.

Cleanic: Natural Shade in 15 Seconds

W 15 sekund sprawia, że zęby odzyskują swój naturalny kolor.

How

JAK TO DZIAŁA?

Opatentowana technologia na bazie perlitu zapewnia zmienne właściwości abrazyjne i umożliwia przeprowadzenie jednoetapowego zabiegu oczyszczania i polerowania.

W pierwszych sekundach działania pasta ma właściwości ścierne - skutecznie oczyszczające powierzchnię zębów.

Po kilku sekundach pracy pod naciskiem cząsteczki perlitu zaokrąglają się, a pasta staje się pastą polerską zapewniającą wysoki połysk.

 
DARMOWA DEMONSTRACJA

OptiBond™XTR

OptiBond XTR jest prawdziwie uniwersalnym systemem wiążącym, jedynym, który łączy siłę łączenia i trwałość systemów total-etch z uproszczonym protokołem postępowania, charakterystycznym dla systemów samotrawiących.

why

DLACZEGO JEST IDEALNY DO WYPEŁNIEŃ ESTETYCZNYCH?

Neutralny kolor oraz możliwość uzyskania cienkiej warstwy sprawiają, że OptiBond XTR jest optymalnym rozwiązaniem przy estetycznych rekonstrukcjach bezpośrednich i pośrednich.

Cienka warstwa nie wpływa negatywnie na siły łączenia - primer ma zdolność tworzenia głębokich mikroprzestrzeni, a jego specjalna, kwasowa formuła skutecznie reaguje zarówno z zębiną, jak i szkliwem, umożliwiając głęboką penetrację OptiBond XTR w głąb kanalików zębinowych.

How

JAK TO DZIAŁA?

Zawartość cząsteczek wypełniacza jest bardzo niska (na poziomie 15%).

Gwarantuje to, że OptiBond XTR tworzy warstwę, która jest niewidoczna gołym okiem i zapewnia wysoce estetyczne efekty leczenia.

 

DARMOWA DEMONSTRACJA

Harmonize™

Harmonize to uniwersalny kompozyt nowej generacji, nasycony cząsteczkami Adaptive Response Technology (A.R.T.), umożliwiającymi osiągnięcie naturalnych wypełnień łatwiej i szybciej niż kiedykolwiek.

why

DLACZEGO JEST IDEALNY DO WYPEŁNIEŃ ESTETYCZNYCH?

Harmonize jest pierwszym kompozytem rozpraszającym i odbijającym światło w sposób podobny do ludzkiego szkliwa, zapewniającym efekt kameleona i dopasowanie do naturalnych tkanek.


W rzeczywistości, sposób w jaki ząb odbija światło zależy od dwóch czynników:

  • długości fali światła,
  • morfologii powierzchni.

Ząb nie odbija światła w sposób jednolity: krótsze fale (światło niebieskie) ulegają większemu rozproszeniu. Dłuższe fale (na przykład światło czerwone) ulegają zwierciadlanemu odbiciu i kolimacji. Innymi słowy, interakcja ze strukturą zębów i odbicie zwierciadlane zależy od długości fali światła.

Aby lepiej dopasować się do struktury zęba, kompozyt powinien imitować tę cechę naturalnego szkliwa ludzkiego dla różnych długości fali.

FALE O MNIEJSZEJ DŁUGOŚCI
(kolor niebieski)
Harmonize: Diffuse Reflection
ODBICIE ROZPROSZONE
FALE O WIĘKSZEJ DŁUGOŚCI
(kolor czerwony)
Harmonize: Specular Reflection
ODBICIE LUSTRZANE

Harmonize odtwarza cechy naturalnego zęba odpowiedzialne za odbijanie światła, osiągając naturalny efekt rozproszenia.

How

Jak to działa?

Wysoce estetyczne i naturalne rezultaty są możliwe dzięki technologii Adaptive Response Technology (ART).

 


DARMOWA DEMONSTRACJA

Demi™ Ultra

Demi™ Ultra jest pierwszą lampą polimeryzacyjną z ultrakondensatorem, ładującą się w 40 sekund i zapewniającą jednolitą głębokość polimeryzacji.

why

DLACZEGO JEST IDEALNA DO REKONSTRUKCJI ESTETYCZNYCH?

Bez odpowiedniej polimeryzacji nawet procedura przeprowadzona bez zarzutów i z użyciem dobrego kompozytu może skutkować wystąpieniem pęknięć, utratą połączenia lub zmianą koloru.

Wyjątkowa technologia C.U.R.E.™ Technology (Curing Uniformity and Reduced Energy) lampy Demi™ Ultra zapewnia jednolitą głębokość polimeryzacji, przy wyjątkowo niskich temperaturach, zapobiegających powikłaniom.

Uniform Depth of cure
Jednolita głębokość polimeryzacji
How

JAK TO DZIAŁA?

C.U.R.E.™ Technology zapewnia jednolitą głębokość polimeryzacji poprzez wykorzystanie zjawiska kolimacji wiązki światła i zmniejszenie temperatury na końcu światłowodu. Dzięki temu lampa gwarantuje:

  • więcej mocy polimeryzacyjnej przy większej odległości, dzięki czemu skuteczność lampy jest mniej zależna od pozycji światłowodu,
  • zwiększone bezpieczeństwo i komfort pacjenta,
  • zmniejszone ryzyko wzrostu temperatury w miazdze,  co zapobiega powstawaniu zapalenia miazgi i przedłużonej wrażliwości pozabiegowej, często przypisywanej innym właściwościom wypełnienia.
DYWERGENCJA WIĄZKI

Przekazuje więcej energii wypełnieniu, zapewniając bardziej jednolitą głębokość polimeryzacji.

Demi Ultra 18deg
Demi™ Ultra
30deg
KONKURENCJA
NISKA TEMPERATURA
Utrzymanie niskiej temperatury jest możliwe dzięki diodom na końcu światłowodu oraz w wyniku zastosowania dużego radiatora, który skutecznie odprowadza ciepło.
Demi Ultra: Low temperature

DARMOWA DEMONSTRACJA

OptiDisc®

System krążków do wykańczania i polerowania wypełnień OptiDisc umożliwia osiąganie estetycznie doskonałych wypełnień.

why

DLACZEGO SĄ IDEALNE DO WYPEŁNIEŃ ESTETYCZNYCH?

Opracowanie wypełnień jest kluczem do uzyskania prawidłowego ich kształtu, okluzji, profilu wyłaniania oraz gładkiej powierzchni, która wtapia się estetycznie w naturalny kształt zęba. Dlatego wykańczanie jest tak ważne w rekonstrukcjach estetycznych.  

System OptiDisc umożliwia uzyskanie wypełnień o naturalnym wyglądzie. Prowadzi Cię od nadania kształtu do ostatecznego wykańczania, oferując oznaczone kolorami krążki o różnej grubości nasypu.  

How

JAK TO DZIAŁA?

OptiDisc: Shorter madrel

Krótsze trzymadełko i duża giętkość krążków ułatwiają dotarcie do zębów bocznych oraz do miejsc, do których dostęp jest utrudniony.

OptiDisc: Transparent Material

Przezroczyste podłoże zapewnia doskonałą widoczność pola zabiegowego i zwiększa precyzję pracy.

OptiDisc: patented mandrel

Aktywna strona krążka jest łatwa do rozpoznania, a opatentowane trzymadełko nie wystaje ponad powierzchnię krążka, chroniąc wypełnienie przed przypadkowym zarysowaniem i zadrapaniem oraz zapewniając łatwiejsze i bezpieczniejsze użytkowanie.

DARMOWA DEMONSTRACJA

Opti1Step

Opti1Step jest jednoetapowym systemem do polerowania wszystkich typów wypełnień z kompozytów, stosowanym z chłodzeniem wodnym lub na sucho.  

why

DLACZEGO JEST IDEALNY DO WYPEŁNIEŃ ESTETYCZNYCH?

Polerowanie jest ostatecznym etapem wykonania każdego wypełnienia estetycznego - pozwala na uzyskanie wysokiego połysku oraz gładkości, która zapewnia tolerancję wypełnienia przez tkanki miękkie. 

Narzędzia stosowane podczas tego etapu są najmniej agresywne, jednak  powinny być łatwe w użyciu oraz umożliwiać skuteczne polerowanie wypełnienia w trudno dostępnych przestrzeniach. One1Step to jednoetapowy system do polerowania wypełnień z kompozytów, który rzeczywiście spełnia powyższe warunki. 

Opti1Step: one step polishing
How

JAK TO DZIAŁA?

Opt1Step: Unique abrasive matrix

Unikalna abrazyjność oraz pozłacane trzymadełko gwarantują skuteczną i długą pracę systemu.

Opt1Step: Vary the Abrasiveness

Abrazyjność można regulować poprzez zmianę nacisku.

Opt1Step: Optimised Flexibility

Optymalna giętkość gumek zapewnia doskonałą kontrolę na wszystkich powierzchniach.

Opt1Step: Different Shapes

Dostępność w różnych kształtach, umożliwiających dotarcie do  trudno dostępnych przestrzeni.

DARMOWA DEMONSTRACJA

Convinced

Przeczytaj nasz przewodnik, aby uprościć proces wykonywania uzupełnień protetycznych.
OBEJRZYJ WIDEO

Scroll top